Momentálne je v databáze 261 hier.

Wolcen: Lords of Mayhem

0
( High Definition )

Dátum vydania: 30. Január 2020

Wolcen: Lords of Mayhem je hack & slash umiestnená do hororového fantasy prostredia, v období pred sto rokmi kde ľudia takmer vyhynuli. Prežila len hŕstka, ktorá bojuje o svoje životy. V hre sa zaradíte medzi nich a budete bojovať, hľadať predmety, spojencov a využívať svoje schopnosti. No jedno treba mať na pamäti, v tomto svete ste korisťou a vyhľadávaným úlovkom.

Wolcen: Lords of Mayhem sa bude hrať v single aj multiplayeri a príbeh obohatí rôznymi úlohami. Postavu si ľubovoľne formujete a nie je limitovaná žiadnym povolaním. Proti agresívnym nepriateľom sa vždy hodí pomoc, aby ste prežili v temných bažinách, zasnežených horách a ďalších lokalitách, kde funguje denný a nočný cyklus so zmenami počasia. Hrdina si dokáže vyrobiť výstroj, kúzla a zbrane, ktoré môžu byť zviazané s duchmi a rozvíjajú sa.

PC (Microsoft Windows)

Popis hry 2 týždne
Wolcen: Lords of Mayhem

Dátum vydania: 30. Január 2020 Wolcen: Lords of Mayhem je hack & slash umiestnená do hororového fantasy prostredia, v období pred sto rokmi kde ľudia takmer vyhynuli. Prežila len hŕstka, ktorá bojuje o svoje životy. V hre sa zaradíte medzi nich a budete bojovať, hľadať predmety, spojencov a využívať svoje schopnosti. No jedno treba mať […]

Genre: Akčné, Január 2020, Rok, mesiac vydania 2020

Tags:

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?