Momentálne je v databáze 261 hier.

Warcraft III: Reforged

0
( High Definition )

Dátum vydania: 28. Január 2020

Warcraft III: Reforged je remaster klasickej Warcraft III stratégie v detailnejšej grafike, 4K rozlíšení, s vizuálne prepracovanými animáciami, postavami, jednotkami, budovami aj celým prostredím.

Warcraft III: Reforged si zachováva pôvodný štýl hrateľnosti, ale s vyváženiami jednotiek a budov. Znovu tu uvidíme celé kampane so 62 misiami (Warcraft III: Reign of Chaos a The Frozen Throne), štyri rôzne rasy a ich možnosti, ako aj klasické custom hry, kde si užijete MOBA alebo Tower defense štýl. Chýbať nebude ani editor máp.

V multiplayerovej časti pribudne moderný matchmaking, vyhľadávanie hier, prepojenie s priateľmi cez battle.net aplikáciu. Všetko s updatovaným UI a ďalšími vylepšeniami.

PC (Microsoft Windows)

Popis hry 2 týždne
Warcraft III: Reforged

Dátum vydania: 28. Január 2020 Warcraft III: Reforged je remaster klasickej Warcraft III stratégie v detailnejšej grafike, 4K rozlíšení, s vizuálne prepracovanými animáciami, postavami, jednotkami, budovami aj celým prostredím. Warcraft III: Reforged si zachováva pôvodný štýl hrateľnosti, ale s vyváženiami jednotiek a budov. Znovu tu uvidíme celé kampane so 62 misiami (Warcraft III: Reign of […]

Genre: Adventúry, Akčné, Január 2020, Rok, mesiac vydania 2020, Stratégie

Tags:

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?