Momentálne je v databáze 261 hier.

Monster Hunter: World – Iceborne

0
( High Definition )

Dátum vydania: 9. Január 2020

Expanzia Monster Hunter: World – Iceborne prináša nové herné mechaniky a zavedie nás do zasneženej krajiny, kde si rovnako bude potrebné poradiť s množstvom monštier.

Príbeh Iceborne nadväzuje na ten zo základnej hry a zavedie vás do chladného biómu Hoarfrost Reach. Oproti prevažne tropickým oblastiam Monster Hunter World ide o celkom brutálny kontrast, s ktorým sa budete musieť popasovať nielen vďaka novému vybaveniu.

Spolu s datadiskom dorazí taktiež zatiaľ najvyššia majstrovská obtiažnosť, takže aj porážka existujúcich príšer bude ešte ťažšia ako predtým. Vládcom zasneženého kráľovstva bude snežný drak, ktorému sekundujú rohaté wyverny a ďalšie potvory, ktoré vládnu minimálne ľadovými pazúrmi.

Pc, Playstation 4, Xbox one

Popis hry 2 týždne
Monster Hunter: World – Iceborne

Dátum vydania: 9. Január 2020 Expanzia Monster Hunter: World – Iceborne prináša nové herné mechaniky a zavedie nás do zasneženej krajiny, kde si rovnako bude potrebné poradiť s množstvom monštier. Príbeh Iceborne nadväzuje na ten zo základnej hry a zavedie vás do chladného biómu Hoarfrost Reach. Oproti prevažne tropickým oblastiam Monster Hunter World ide o […]

Genre: Adventúry, Január 2020, Rok, mesiac vydania 2020

Tags: , ,

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?