Momentálne je v databáze 261 hier.

Journey to the Savage Planet

0
( High Definition )

Dátum vydania: 28. Január 2020

Preskúmať novú planétu na vesmírnej mape bol v detstve asi sen väčšiny z nás. Splniť si ho teraz budete môcť vďaka sci-fi adventúre Journey to the Savage Planet, ktorá vás zavedie na nepreskúmanú planétu, ktorej obyvateľstvo s vašou prítomnosťou nemusí vždy úplne súhlasiť.

V Journey to the Savage Planet na vás čaká dobrodružstvo, do ktorého sa vrhnete z pohľadu prvej osoby a budete sa môcť stretávať s nebezpečnými zvieratkami, hmyzom a ďalšími tvormi. To všetko vás navyše čaká vo farebnom a originálnom prevedení. Na planétku AR-Y 26 sa dostanete s minimom vybavenia, ešte menšími potuchami o nejakom pláne a minimálnou šancou na bezpečný návrat. Ako sa so situáciou popasujete už bude závisieť na vás. Pomôcť vám ale môže aj niekto z kamarátov. V hre totiž bude dostupný kooperačný režim, vďaka ktorému nemusíte virtuálnom svetom nikdy behať osamotení.

Xbox One, PC (Microsoft Windows), PlayStation 4

Popis hry 2 týždne
Journey to the Savage Planet

Dátum vydania: 28. Január 2020 Preskúmať novú planétu na vesmírnej mape bol v detstve asi sen väčšiny z nás. Splniť si ho teraz budete môcť vďaka sci-fi adventúre Journey to the Savage Planet, ktorá vás zavedie na nepreskúmanú planétu, ktorej obyvateľstvo s vašou prítomnosťou nemusí vždy úplne súhlasiť. V Journey to the Savage Planet na […]

Genre: Adventúry, Akčné, Január 2020, Rok, mesiac vydania 2020

Tags: , ,

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?