Momentálne je v databáze 261 hier.

The Surge 2

0
( High Definition )

Dátum vydania: 24. September 2019

The Surge 2 prinesie brutálnejšie boje, ambicióznejší dizajn levelov, rozšírený bude aj zameriavací systém. Chýbať nebude väčší arzenál, alebo ponuka nových možností na prekonanie ponuky nových nepriateľov a bossov.

Hra The Surge 2 bude znovu postavená v dystopiánskej budúcnosti, v čase keď sa Zem blíži ku koncu svojho života. Ľudia čo ostali v preľudnených mestách musia pracovať, aby prežili. Problém je, že roboti prevzali veľa miest ľudí, a ľudia sa tak musia premiestňovať na predmestia a hľadať si prácu, pričom na ich efektivitu dozerajú roboti. Celé to ponúka temný pohľad na našu budúcnosť, kedy evolúcia technológie a evolúcia spoločnosti išla úplne odlišnými smermi.

Xbox One, PC (Microsoft Windows), PlayStation 4

Popis hry 4 mesiace
The Surge 2

Dátum vydania: 24. September 2019 The Surge 2 prinesie brutálnejšie boje, ambicióznejší dizajn levelov, rozšírený bude aj zameriavací systém. Chýbať nebude väčší arzenál, alebo ponuka nových možností na prekonanie ponuky nových nepriateľov a bossov. Hra The Surge 2 bude znovu postavená v dystopiánskej budúcnosti, v čase keď sa Zem blíži ku koncu svojho života. Ľudia […]

Genre: Akčné, September 2019

Tags: , ,

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?