Momentálne je v databáze 261 hier.

ONINAKI

0
( High Definition )

Dátum vydania: 22. August 2019

V akčnej RPG hre ONINAKI je vašou úlohou preskúmať svet v roli tajomného Watchera menom Kagachi, ktorý má za úlohu oddeliť väzby spájajúce takzvaných Lost s týmto svetom. Pod Kagachimovým vedením môžu vo svete Beyond tieto putujúce duše pokračovať v cyklickom procese reinkarnácie.

A práve reinkarnácia je základom spôsobu života. Lenže duše tých, ktorí sú smútkom a slzami trúchliacich držaní medzi živými, potrebujú spasiť. Táto povinnosť pripadla práve ľuďom zvaným Watchers. Ich úlohou je riadiť smer putujúcich duší a slúžiť im ako strážcovia živého sveta. Títo strážcovia oddeľujú väzby, ktoré spájajú stratených s týmto svetom a posielajú ich ústrety ďalším životom. Nepriamo tak ovplyvňujú emócie živých aj mŕtvych. Toto je príbeh jedného z Watchers.

Nintendo Switch, PC (Microsoft Windows), PlayStation 4

Popis hry 5 mesiacov
ONINAKI

Dátum vydania: 22. August 2019 V akčnej RPG hre ONINAKI je vašou úlohou preskúmať svet v roli tajomného Watchera menom Kagachi, ktorý má za úlohu oddeliť väzby spájajúce takzvaných Lost s týmto svetom. Pod Kagachimovým vedením môžu vo svete Beyond tieto putujúce duše pokračovať v cyklickom procese reinkarnácie. A práve reinkarnácia je základom spôsobu života. […]

Genre: Adventúry, Akčné, August 2019

Tags: , ,

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?