Momentálne je v databáze 261 hier.

Steel Rats

0
( High Definition )

7. November 2018

Retro-futuristické motorky Steel Rats prinášajú rýchlu jazdu aj dynamickú akciu. Hráči si na svojom stroji zajazdia v nebezpečných uliciach, kde je dobré mať poruke aj zbraň.

Hráč bude na svojej motorke uháňať cez tunely zamorené nepriateľmi, ale aj po strechách domov v meste Coastal City. Môže si zvoliť postavu, odomykať špeciálne schopnosti, upravovať svoje stroje a bojovať v uliciach, kde zohráva svoju úlohu rýchlosť, šikovnosť aj palebná sila. Retro-futuristická vízia prináša atmosféru z amerických ulíc v štyridsiatych a päťdesiatych rokoch minulého storočia v kombinácii so steampunkovými a dieselpunkovými prvkami. K tomu vyhráva japonské trio 5.6.7.8’s, ktoré ste mohli počuť aj vo filme Kill Bill.

Xbox One, PC (Microsoft Windows), PlayStation 4

Popis hry 9 mesiacov
Steel Rats

7. November 2018 Retro-futuristické motorky Steel Rats prinášajú rýchlu jazdu aj dynamickú akciu. Hráči si na svojom stroji zajazdia v nebezpečných uliciach, kde je dobré mať poruke aj zbraň. Hráč bude na svojej motorke uháňať cez tunely zamorené nepriateľmi, ale aj po strechách domov v meste Coastal City. Môže si zvoliť postavu, odomykať špeciálne schopnosti, […]

Genre: Akčné, November 2018, Racing

Tags: , , ,

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?