Momentálne je v databáze 261 hier.

Insurgency: Sandstorm

0
( High Definition )

12. December 2018

Pôvodná strieľačka Insurgency, ktorej sa predali milióny kusov, sa vyvinula a teraz prichádza vo vylepšenej a rozšírenej verzii. Hra Insurgency: Sandstorm je vybudovaná na Unreal Engine 4 s vylepšenou grafikou a privádza túto sériu do novej éry. Hra prináša rozšírené herné možnosti, úchvatnejšie prevedenia a nové kooperatívne aj súťažné režimy založené na plnenie úloh. Pritom si zachováva smrtiacu taktickú akciu, vďaka ktorej je dnes Insurgency celosvetovým fenoménom.

VEĽA MOŽNOSTÍ
Bojujte na modernom bojisku a využívajte herné mechanizmy, ktoré stierajú hranicu medzi realitou a strieľačkou – rozhodovanie v zlomku sekundy bude pre vás i váš tím znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. Každá zbraň má jedinečnú balistickú kalkuláciu, ktorá berie do úvahy veci ako snos strely a prieraznú silu. Môžete odhadzovať zásobníky kvôli rýchlejšiemu prebíjaniu v nebezpečných situáciách, dvere môžete otvárať opatrne a potichu, alebo ich rozraziť ramenom a vtrhnúť do miestnosti. Možností budete mať veľa.

Mac, Xbox One, PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Nintendo

Popis hry 10 mesiacov
Insurgency: Sandstorm

12. December 2018 Pôvodná strieľačka Insurgency, ktorej sa predali milióny kusov, sa vyvinula a teraz prichádza vo vylepšenej a rozšírenej verzii. Hra Insurgency: Sandstorm je vybudovaná na Unreal Engine 4 s vylepšenou grafikou a privádza túto sériu do novej éry. Hra prináša rozšírené herné možnosti, úchvatnejšie prevedenia a nové kooperatívne aj súťažné režimy založené na […]

Genre: Akčné, December 2018

Tags: , , , , ,

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?