Momentálne je v databáze 261 hier.

Atlas

0
( High Definition )

19. December 2018

V pirátskej MMO hre ATLAS sa so svojou vlastnou pirátskou skupinou budete snažiť prežiť vo svete, kde na vás číha nebezpečenstvo z každej strany.

V hre ATLAS je k dispozícii obrovský svet oceánov a ostrovov. Budete môcť preskúmať viac ako 700 unikátnych ostrovov s celkovou rozlohou cez 45 000 štvorcových kilometrov. Svet je rozdelený na desať odlišných regiónov, ktoré majú k dispozícii rôzne zdroje, skrývajú odlišné tajomstvá a taktiež tu na vás číhajú iné nástrahy. Všetky tieto detaily sú dôležité pre vaše zlepšovanie, rozširovanie vašej flotily, prípadne pre výstavbu väčších a schopnejších bojových lodí. Je len na vás, akú vlastnosť budete pri stavbe preferovať.

K veľkej lodi patrí aj poriadna posádka, ktorú môžete mať pod palcom ako kapitán. Do svojej posádky si môžete pridať ako skutočných hráčov, kamarátov, tak aj umelú inteligenciu. Svoj tím môžete rozširovať aj zachraňovaním posádok z vrakov lodí. Spolu so svojou posádkou budete získavať skúsenosti, vylepšovať si vašu výbavu a loď.

PC (Microsoft Windows)

Popis hry 10 mesiacov
Atlas

19. December 2018 V pirátskej MMO hre ATLAS sa so svojou vlastnou pirátskou skupinou budete snažiť prežiť vo svete, kde na vás číha nebezpečenstvo z každej strany. V hre ATLAS je k dispozícii obrovský svet oceánov a ostrovov. Budete môcť preskúmať viac ako 700 unikátnych ostrovov s celkovou rozlohou cez 45 000 štvorcových kilometrov. Svet […]

Genre: Akčné, December 2018

Tags: ,

Komentáre WOULD YOU LIKE TO COMMENT ?